Školní kolo recitační soutěže 2017

Ve středu 7. 6. proběhl již 8. ročník recitační soutěže. Do školního kola postoupilo 34 žáků, kteří se utkali ve čtyřech kategoriích. Všichni žáci se snažili o co nejlepší přednes, jejich výkony byly vyrovnané, a proto čtyřčlenná porota neměla jednoduchou práci při výběru nejlepšího recitátora. Tři nejlepší z každé kategorie byli odměněni hodnotnějšími cenami a diplomy, ostatní účastníci dostali malou cenu útěchy. Finanční prostředky na ceny věnovalo SRPŠ, kterému touto cestou děkujeme. Poděkování patří samozřejmě všem soutěžícím i přihlížejícím a porotě. Doufáme, že příští rok se znovu sejdeme a strávíme příjemné chvíle při poslechu poezie v podání žáků.

Mgr. Kateřina Licková

Výsledky: