Družina soutěžila s Domestosem

Jako v loňském roce, tak i letos se naše obě oddělení ŠD zúčastnily soutěže Domestos pro školy. Cílem soutěže bylo zlepšit hygienické návyky našich dětí. Motivací pro ně byla finanční odměna, která by se využila na rekonstrukci toalet.

V průběhu soutěže měly děti plnit čtyři zadané aktivity. Výsledkem byl vždy produkt, který byl zdokumentován a následně prezentován na webových stránkách Domestos pro školy. Tam pro naše děti mohlo být také hlasováno. Body se daly získat i sbíráním účtenek za nákup produktů značky Domestos.

Děti se do soutěže zapojily s velkým nadšením. Umístili jsme se na krásném 2. místě a získali finanční prostředky v hodnotě 180.000 Kč na rekonstrukci toalet, která proběhne o hlavních prázdninách. Předání cen se uskutečnilo v Praze a zúčastnili se ho členové vedení naší školy.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat i všem rodinným příslušníkům, kteří se do soutěže také zapojili a poctivě pro nás hlasovali.

Budeme se těšit na další spolupráci při příštím ročníku soutěže.

Mgr. Martina Moučková a Kateřina Mejtská