Informace k zahájení školního roku 2017/2018

Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně vás zdravím po prázdninách a zároveň oznamuji, že zahájení šk. roku 2017/2018 proběhne dne 4. září 2017 od 7,10 hod. Žáci se v tento den dostaví do svých tříd, kde se potkají se svými třídními učiteli a získají další informace k zahájení školního roku. Ukončení plánujeme cca na 9,30 hod. tak, aby přespolní žáci - Kořenec, Okrouhlá mohli využít spoje Boskovice - Kořenec a zpět Okrouhlá – odjezd 10,06; Kořenec – odjezd 9,40. Nástup domluven na zastávce u školy!!

Prvňáčci a jejich rodiče budou slavnostně přivítáni v první třídě p. třídní učitelkou a ŘŠ.

Stravování ve školní jídelně bude zahájeno dne 5. 9. 2017, přihlášky ke stravování budou k dispozici u tř. učitelů 4. 9.

V MŠ bude obvyklý provoz už od 4. 9. 2017!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!

V Benešově dne 29. 8. 2017